Agro Block & Homefarm

Ekologiczne pudełka na rośliny

Wiadomości: Rynki międzynarodowe odgrywają ważniejszą rolę

Agro Block planuje ekspansję na kilka nowych rynków w celu zaspokojenia rosnącego popytu na zrównoważone produkty.

Lars Carstensen, dyrektor zarządzający of Agro Block Handel og Service ApS.

Według dyrektora zarządzającego Larsa Carstensena z Agro Block Handel og Service ApS, duński producent donic z materiałów pochodzących z recyklingu, planuje ekspansję transgraniczną. „Chcemy rozszerzyć działalność na wiele krajów poprzez partnerstwa z lokalnymi korporacjami”., mówi Lars Carstensen i kontynuuje: „Potrzeba zrównoważonych produktów takich jak te Agro Block zapewnia globalny i nie zna granic. Dlatego produkty muszą być dostępne we wszystkich zakątkach świata. ”

Planowanie jest w końcowej fazie i już trwają pierwsze partnerstwa. „Jesteśmy bardzo zainteresowani naszymi produktami pochodzącymi z recyklingu, ponieważ produkujemy produkty premium w rozsądnej cenie”, mówi Lars Carstensen.

Dla Agro Block ważna jest prezentacja donic w fizycznych sklepach. Dlatego rozpoczęto poszukiwanie partnerów w zakresie importu, dystrybucji i sprzedaży detalicznej. Agro Block wyda oświadczenie w późniejszym terminie z informacją o tym, które rynki będą pierwsze.

Agro BlockHandel og Service ApS to duński producent donic z materiałów pochodzących z recyklingu. Agro BlockProdukty są w sprzedaży na Amazon w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Hiszpanii, Włoszech i Francji. Ponadto są sprzedawane w wielu sklepach w Danii.